Bilim ve Teknoloji iPhone X, BİM mağazalarında satışta! iPhone X BİM'de ne kadar? iPhone X BİM fiyatıID:26652
Yayınlanma:
13 Mar 18

Geçtiğimiz günlerde iPhone X satışıyla ilgili açıklama yapan BİM, indirimli bir satış fiyatıyla müşterilerini heyecanlandırdı! iPhone X BİM fiyatı, iPhone X BİM'de ne kadar? Diğer detaylarla birlikte burada!

BİM'den cazip kampanya! BİM iPhone X satışı ile mobil teknoloji alanında da ekonomik fırsatlar sunmaya devam ediyor. iPhone X BİM fiyatı, iPhone X BİM'de ne kadar ve merak edilen diğer sorulara dair önemli detaylar!

BİM yeni bir teknoloji kampanyasına imza atıyor. Geçtiğimiz aylarda PS4 satışı da gerçekleştiren BİM, yeni satış ürünüyle tüketicilerin yüzünü güldürüyor. Belli şubelerde gerçekleşen iPhone X satışı için müşteriler adeta kuyruğa giriyor.

 

BİM İcra Kurulu Üyesi Haluk Dortluoğlu tarafından yapılan açıklamaya göre BİM'in elinde stok olarak bulunan 1500 adet iPhone X mevcut. 1100 TL inidirmle satışa sunulan iPhone X BİM fiyatı yalnızca 4999 TL! Bu gerçekten kaçırılmayacak bir fırsat!

iPhone X BİM'de ne kadar?
iPhone X BİM satış fiyatı son derece uygun! Türkiye'de ortalama 6000 TL'den satılıyor. Ancak cihazın satış fiyatı iPhone X satan BİM şubeleri için 4999 TL olarak satışa sunulmuş durumda.

iPhone X hangi BİM şubelerinde?
BİM ilk etapta 1500 adet iPhone X'i satışa sunuyor. iPhone X satan BİM mağazalarıTuzla, Maltepe, Pendik, Sultanbeyli, Gaziantep, Diyarbakır ve Sivas olarak belirlenmiş görünüyor. İkinci etap satışlarla ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.