Politika Karamollaoğlu: Türkiye'nin özü, sözü doğru bir sese ihtiyacı varID:30401
Yayınlanma:
13 Haz 18

Saadet Partisi Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı adayı Temel Karamollaoğlu, sosyal medya paylaşım sitesi Twitter hesabından bir video daha paylaştı. Saadet Partisi'nin vaadi olarak yaptığı açıklamada, "Milletimizin emanetine ihanet etmeyeceğiz. Türkiye'nin özü, sözü doğru bir sese ihtiyacı var" ifadeleri yer aldı.

24 Haziran seçimlerinde sosyal medyayı en etkili şekilde kullanan ve Türkiye'de bir ilk olarak e-miting programlarını gerçekleştiren Temel Karamollaoğlu, resmi hesabından bir video daha paylaştı. Karamollaoğlu, paylaştığı videoya mesaj olarak "Milletimizin kutsal emanetlerine ihanet etmeyeceğiz. Türkiye'nin özü, sözü doğru bir sese ihtiyacı var" ifadelerini yazdı

Temel Karamollaoğlu'nun paylaştığı videoda şu ifadeler yer aldı:

"Bize emanet edilen kamu mallarına ve imkanlarına yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Bunları ne yiyeceğiz ne de yedireceğiz. Milletimizin kutsal emanetlerine ihanet etmeyeceğiz.

Tüm vatandaşlarımıza eşit mesafede duracağız. Mahalleleri, belediyeleri, üniversiteleri ve bölgeleri siyasi düşüncelerinden ötürü hizmet götürürken, kategorize etmeyeceğiz.

Hiç kimseyi siyasi görüşünden dolayı hizmetten mahrum bırakmayacak ve ikinci sınıf vatandaş muamelesi yapmacağız.

Eşimize dostumuza kamu ihalelerini dağıtmayacak, ulufe verir gibi devletten makam ve mevki tahsis etmeyeceğiz.

Türkiye'nin özü sözü doğru bir sese ihtiyacı var. Geleceğin için #Değiştir!"