Türkiye Fitne, merkezinde protesto edilecek: İncirlik’e yürüyoruzID:31816
Yayınlanma:
14 Tem 18

15 Temmuz hain darbe girişiminin üzerinden iki yıl geçti. Darbe girişiminin yıldönümünde Anadolu Gençlik Derneği üyeleri emperyalist işbirlikçi terör şebekelerinin hamisi olan NATO’nun merkezlerinden Adana’daki İncirlik Üssü’ne yürüyerek, yaşananları protesto edecek.

Bağdat’ı da, Şam’ı da, Ankara’yı da bombalayan uçakların merkez üssü

15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yılında AGD Adana şubesi öncülüğünde “Bağdat’ı da, Şam’ı da, Ankara’yı da bombalayan uçakların merkez üssü İncirlik’tir” sloganıyla bugün yürüyüş yapılacak. İncirlik’e yapılacak yürüyüşe on binlerce vatandaş katılarak darbecileri ve darbe koruyucularını protesto edecek.

Saat 18:00’de Adana Asri Mezarlığı’nda toplanacak olan kalabalık, daha sonra İncirlik Askeri Üssü’ne doğru araçlarla geçerek, üssün önünde açıklamalarda bulunacak.

GEÇEN YIL DA AYNI PROTESTO GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİ

15 Temmuz hain kalkışmanın birinci yıldönümünde de AGD mensupları yine aynı yerde İncirlik Üssü’ne yürüyüş gerçekleştirmiş ve bu yürüyüş sırasında ABD, NATO ve İncirlik Üssü lanetlenmişti.

15 Temmuz hain darbe girişiminin üzerinden iki yıl geçti. Darbe girişiminin yıldönümünde Anadolu gençlik derneği üyeleri emperyalist işbirlikçi terör şebekelerinin hamisi olan NATO’nun merkezlerinden Adana’daki İncirlik Üssü’ne yürüyerek, yaşananları protesto edecek.

AGD FİTNEYİ MERKEZİNDE PROTESTO EDECEK

15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yılında AGD adana şubesi öncülüğünde “Bağdat’ı da, Şam’ı da, Ankara’yı da bombalayan uçakların merkez üssü İncirlik’tir” sloganıyla bugün yürüyüş yapılacak. İncirlik’e yapılacak yürüyüşe on binlerce vatandaş katılarak darbecileri ve darbe koruyucuları protesto edecek. Saat 18:00’da Adana Asri Mezarlığı’nda toplanacak olan kalabalık, daha sonra İncirlik askeri üssüne doğru araçlarla geçerek, üssün önünde açıklamalarda bulunacak.

GEÇEN YIL DA AYNI PROTESTO GERÇEKLEŞTİRİLMİŞTİ

15 temmuz hain kalkışmanın birinci yıldönümünde de AGD mensupları yine aynı yerde incirlik üssüne yürüyüş gerçekleştirmiş ve bu yürüyüş sırasında ABD, NATO ve İncirlik Üssü lanetlenmişti. Fitne üssü olarak ifade edilen üssün önünde yapılan açıklamalarda o gece şehit olan vatan evlatları için dualar edilmiş, milletin birliğine ise bir kez daha vurgu yapılmıştı.

İNCİRLİK FİTNE MERKEZİNİN ÜSSÜ

2016 yılının 15 Temmuz günü emperyalist ülkelerin himayesinde büyüyen Fethullahçı Terör Örgütü, milletin iradesine karşı darbe girişimine kalkışmış, ancak millet emperyalistlere karşı meydanlara inerek, vatan sevdasını ve ümmet bilincini ortaya koymuştu. Darbe kalkışması sırasında İncirlik Üssü darbenin planlandığı merkezlerinden olduğu siyasiler tarafından gündeme taşınmış, söz konusu yerin fitne üssü olduğu resmi ağızlarla da dile getirilmişti.  AGD mensupları ise yine 15 Temmuz’un yıldönümünde İncirlik Üssü’nde hem darbeleri hem de darbecileri ve işbirlikçilerini lanetleyecek.