HOCAEFENDİ’YE !!! MEKTUPID:38067
Yayınlanma:
04 Ara 18

Bu arada şunun da hakkını vermek gerek, o kadar güzel bir plan yapılmış ki emperyalizme de bu yakışırdı.

Hain darbeden iki yıldan fazla bir zaman geçti ancak hiçbir şey olmamış gibi beyanların devam etmektedir.  Beyanlarında; insanlara, hala siz haklı idiniz ve af etmeye hazır olun diyorsun. Oysa senin ve kurmayların tarafından oyuna getirilen, kandırılan insanların yaşam mücadelesi vermeye çalıştığından hiç haberin yok gibi davranman bile senin nasıl bir insan olduğunu net olarak ortaya koymaya yetiyor da artıyor bile.

Pek farkında değilsin ancak aileler parçalandı, kimileri cezaevinde, kimileri memleketinden ayrı kalmak zorunda kaldı. Herkes işini kaybetti ve ailesini geçindirmek için birçoğu seyyar satıcılık veya gündelik işler yapmakta,  sen malikânede sıcacık döşeğinde keyif yapıyorsun ya,  buralara kış geldi, insanlar üşüyor. 

Yine, hala bu yapının Allah rızası için kurulduğunu ve emperyalizmin bir oyunu olmadığını mı söylüyorsun?

Gerçekten bu milletin iyi niyetini sonuna kadar sömürdün ama sömürecek bir damla bile iyi niyet kalmadı senin ve senin gibiler için.

Bak şimdi gözlerini kapa ve düşün;

Diyorsun ya, sen ve birkaç kişi,  İzmir’de tüm imkânsızlıklar ile kurmuşsun ya bu örgütü aynı PKK gibi.

Dört kişi hayal et. Bir tanesi aşırı zengin olsun ve tüm mal vardığını kurduğu örgüt için vakfetsin. Bir diğeri çok bir organizatör olsun örgütün tüm her şeyini organize etsin hatta bu konuda bir de ekibi olsun. Bir diğeri örgütsel yapıyı çok iyi bilsin teşkilatlanmayı üstlensin.   Bir diğeri teknik yapı uzmanı olsun dönemin her türlü iletişim araçlarını en üst düzeyde kullansın.  Bunların bir örgüt kurup başarılı olma ihtimali yüzde kaç olur?  Eğer kendi kendilerine gelin güven olursa yüzde sıfır bile değil. Başarı bu yolla gelse idi Usame Bin Ladin başarırdı, olmadı.

Kendini çok akıllı, zeki veya Allah’ın sevgili kulu sanıyorsun ya, hiç alakası yok çünkü gençliğinde cami pencerelerinde yatan birinin bu yapıyı kurması imkânsız oğlu imkânsız. Tabi ki,  sana Çizvit Tarikatının senaryosu eline verilip oynattırılırsa bir başka ki sen de,  adım adım adım oynattırıldın.

Şimdi, sözlerini bir kez daha ölç ve tart. 

Türk Milleti zekidir ancak bir kötü huyu var ise Allah, Peygamber deyince boynunu büker. Ayrıca dinini kültür olarak yaşar, okumaz, araştırmaz bu konuda kim ne derse inanır.

Emperyalizm bunu iyi tespit etmiş ve tam da buradan girmiş yani seni devreye sokmuşlar.

Türk Milleti zeki de nasıl bu kadar insan kandı? Biraz da mecbur kaldı. Tüm dünyada Türk Bayrağının dalgalanmasını, oralar da Türkçe öğrenen çocuklar olmasını, Türkçe Olimpiyatlarında kolbastı oynayan Mozambikli çocukları, Üsküdar’a giderken aldı da gitti bir yağmuru söyleyen Brezilyalı çocukları,  İstiklal Marşının on kıtasını ezbere okuyan Rus çocuğu görünce, o törenlerde en üst makamların Hocam seni çok özledik demelerini duyunca güvendi.  Yoksa senin karakaşın kara gözün için hiç kimse peşinden koşmadı.  Kendinde bir keramet görme. Sadece hitabeti güçlü olan sıradan bir insansın.

Her dönem iktidarlar ile iyi geçindiniz. Gelene ağam, gidene paşam dediniz. Turgut ÖZAL ile aranız iyi idi. Hatta Kenan EVREN ve Bülent ECEVİT ile de aranız iyi idi. Süleyman DEMİREL ile zaten aranız iyi idi de mevcut iktidar ile ne oldu da ters düştünüz?  Oysa bu iktidar size en fazla desteği vermişti.

 Bu ihanetin sebebi ne olabilir?

Mevcut iktidara ihanet ettiniz ama asıl ihaneti milliyetçi, muhafazakâr insanlara yaptınız.

Nasıl mı? 

Devletin en önemli kurumunun başında olan kişiyi yani Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı Hakan FİDAN’ı tutuklamak için adliyeye çağırdınız. FİDAN kendi ayakları ile gelecek ve tutuklanacak ve kimse ses çıkarmayacak! Buna tabi ki sizde inanmadınız ancak amaç gerginlik yaratmaktı ve başardınız.  Kendinize bir cephe açtınız ve süreci başlattınız.

Herkes şaşırdı, bir anlam veremedi. İktidar bile beklemiyordu ki bir ciddi bir tepki göstermedi.  Hain darbeye kadar hiçbir MİT mensubuna adli ve idari işlem yapılmamıştı. Anlaşılan senin hatandan dönmen beklendi ama sen ısrarla eline verilen çakma Cizvit senaryosundan vazgeçmedin.

Bu sözde soruşturmayı yöneten / planlayan savcılar yurt dışında şu anda kim bilir hangi plajda güneşleniyor ama talimat verilen polisler ise cezaevinde.   

2012 de bunlar yaşandı.

2013’ün sonralarından Türk tarihinde bir ilk yaşattınız ki artık geri dönüşü olmayan yola girildi. O kadar saçma sapan bir hareketti ki hiçbir anlamı yoktu ama şu an o kadar anlamlı geliyor ki,  bir planın bir adımından başka bir şey değilmiş. 

O dönem mağduru çok iyi oynadınız.

Bu rolü oynarken de kendini cemaatçi sananları ilerde yapılacak operasyonlar için fişlemeye başladınız. Çünkü Anadolu insanını budamak için operasyonel güce delil vermeniz gerekiyordu.

17-25 Aralık 2013, saflar ayrılmış iken yıllardır tedbir tedbir diyen FETÖ, tedbiri bir kenara bırakıp hiçbir amaca hizmet etmeyen Bylock isimli bir iletişim programını zorla herkese kurdurdu. Bu programdan amaç darbe hazırlığı olsa veya darbe esnasında iletişim için kullanılsa, belki açıklana bilir ancak darbeci askerler Watsup kullanmıştı.

 Bylock kullanmayan sadece iki sınıf vardı bir askerler, iki esnaflar. Muhtemelen erken bir Bylock operasyonunda, parasal destek için esnaflar darbe içinde askerlerin dışarda kalması istenmişti. 

Program için Hocaefendinin! Talimatı diye herkese mecbur kılınmış ki programın bir özelliği belli bir süre sonra kendi kendini silmesi ve VPN’i kullanım için gerekli kılması her nasılsa tersine mühendislik ile tüm kullanıcılar tek tek içerikleri ile tespit edilmiş. Server’in yurtdışında olduğu ve program özellikleri ayrıca konu ile ilgili MİT in bağlayıcı raporu dikkate alındığında sizin program bilgilerini verdiğiniz hiçte uzak görülmemekte.

 İnsanları, sahte cennetinizi vaat ederek bu programa giriş yaptırarak kayıt altına aldınız.

Ancak akıllı telefonu olmayan veya kullanamayanlar da var tabi ki onlarında tespiti için Bank Asya’ya para yatırmasını mecbur kıldınız. İki defa bu konuda fetva vererek yine tamamen insanlar fişlensin diye minik paralarda olsa yatırması için baskı yaptınız.

Bylock kurmamış,  parası da yoksa onlar içinde memur ise sendika, esnaf için de odalara kayıtları zorunlu tutup ev hanımlarına kermesler düzenlettirdiniz, böylece tüm kayıtları tamamladınız.

Zenginleriniz ve üst düzeyler yurt dışına çıkmıştı. Ticaretle ilgilenen tedbirini almıştı geriye kendini cemaatçi sanan kandırılmış ahmaklardan başkası kalmamıştı.

Düğmeye basmak için her şey hazırdı ve kahpe 15 Temmuz oldu.

Listeler hazır, Bylok’çular, Bank Asya’cılar, sendikacılar, öğretmenler, odacılar vs toplandı. 

İnsanları harcadınız tamam da o çocuklara nasıl kıydınız?  Gerçekten anlamak mümkün değil, insanlık dibin dibi bu olsa gerek.

Hiçbir aşamada boş durmadınız ve yurt dışında olanlarda oradan ortalığı daha da kızıştırmak için ki başta sen olmak üzere timsah gözyaşları ile saçma sapan beyanlarda bulundunuz. Emre USLU parasını hak etmek için hala bu görevini yapıyor.

Bir insan, kendisine inanan bir kişiye, kendi yüzünde başına bir bela gelse, o insan gerçekten insan ise vicdan azabından kahrolur tabi ki insansa, peki o insan yüzünden milyonlarca insana zarar gelirse, o insan gerçekten insan ise kahrından ölmesi lazım ama sen gayet iyisin hatta süreç sana yaramış gibi.

Bu arada şunun da hakkını vermek gerek, o kadar güzel bir plan yapılmış ki emperyalizme de bu yakışırdı.

Dininin ne olduğunu bilmiyorum ve kendini Türk olarak ta  his etmeyebilirsin,  Müslümanları ve Türkleri özelikle Müslüman Türkleri sevmeye bilirsin,  ahirete de inanmaya bilirsin ama gerçekten ahiret var tamam ahireti de boş ver yazık değil mi annene, o kadıncağızın ne suçu var.   O ahirette annen ile yüz yüze gelirsen ne diyeceksin. 

Senin sosyal iletişim danışmanın sağ kolun Osman ŞİMŞEK’in kardeşini iyi tanırım, çokta etkin bir görevde idi bu arada hiçbir soruşma geçirmedi yanındakilerinin akrabaları da iyi kollamışsınız.  Osman’dan ve senden övgü ile bahsederdi senin hiç evlenmediğini mübarek bir adam olduğunu derdi keşke evlenseymişsin memleketi belledin. 

Bunları niye mi yazdım!

Hala aktif yerlerde kripto adamlarım var diye düşünüyorsan ki var veya yok bilmiyorum ama bitti bu iş hacı, kendine göre kazandın amacına ulaştın ama milletin gözündeki hocaefendilik unvanını kaybettin ki tarih seni kıyamete kadar af etmeyecek.  

 Gelmişsin bilmem kaç yaşına iki ayağın birden çukurda, gel bu işin aslını anlat ta, hayatında bir kez olsun dürüstçe bir davranışın olsun.  Millet olarak net bir şekilde düşmanımızı bilelim, arkanda hangi ülke veya ülkeler vardı ve var. Sonra da milletten özür dile kim af eder bilmem ama en azından denemiş olursun. En sonda da öl ve git bu dünyadan