Filistin Kudüs Tugayı, İsrail'i UyardıID:40058
Yayınlanma:
31 Oca 19

Filistin İslami Cihad Hareketine bağlı Kudüs Tugayı, Siyonist İsrail'i direnişin kırmızı çizgisini geçmemesi ve savaş kurallarını değiştirmemesi konusunda uyarıda bulundu.

Filistin el-Yevm haber kaynağının bildirdiğine göre, Filistin İslami Cihad Hareketine bağlı Kudüs Tugayı bir bildiri yayınlayarak, Siyonist işgal rejiminin kırmızı çizgileri geçmelerine ve çatışmanın kurallarını değiştirmelerine izin vermeyeceklerini bildirdi.

Yapılan açıklamada, "Siyonist düşman rejimini ve liderlerini tekrar uyarıyoruz; yanlış değerlendirmede bulunmayın! Zira direniş ve liderleri, sizin seçim savaşlarınız için yakıt olmayacaktır." denildi.

Kudüs Tugayı, Siyonist rejime kendi komutanlarını hedef alma konusunda uyarıda bulundu ve "Kudüs Tugayı'nun asker ve komutanlarının kanı, Siyonist rejimin ve yerleşimcilerinin eteklerini tutuşturacaktır." dedi.

Yapılan açıklamanın devamında; Siyonist düşman, Kudüs Tugayı'nın komutanlarına karşı herhangi bir aptallık yapmamaya karşı uyarıldı ve "Bir aptallık gözlenirse direnişin vereceği cevap, çok şiddetli olacaktır." diye tekit edildi.