Spor Fatih Terim: Papara yedik, keşke bunu yapanlar özür dilemeyi bilseID:41700
Yayınlanma:
17 Mar 19

"Bazı oyunlar vardır ki hakikaten çözmesi çok zordur"

Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim, Bursaspor maçının ardından değerlendirmelerde bulundu.

Terim, Emre Taşdemir'in performansından memnun olduğunu dile getirerek, "Emre Taşdemir'i aldığımız zaman bir hayli papara yedik, 'Sakat oyuncuyu aldınız.' diye. Bizi bilenler 'Bir durun bakalım, hocanın bildiği vardır.' dedi ve sonunda yine onlar kazandı. Keşke bunu yapanlar sonunda özür dilemeyi bilse" ifadesini kullandı.

Galatasaray'ın 2-0 geriden gelerek 3-2 kazandığı Bursaspor maçını yorumlayan Terim, "Şimdi puan sıralamasına hiç bakmaksızın kalan tüm maçlarımızı kazanmamız gerekiyor. O inanca sahibim, oyuncularımda da o inanç var. Milli maç arasında gerekli analizleri yapıp neleri daha iyi yapmamız gerektiğini belirleyeceğiz" dedi.

Terim şöyle devam etti:

Bazı oyunlar vardır ki hakikaten çözmesi çok zordur. Bursaspor kaybettiği maçların birçoğunda iyi oynamıştı, hakkını vermek lazım ama bugün hiç beklemediğimiz bir şekilde 2-0 geriye düştük. Benim istediğim tabii ki ikinci yarıdaki oyunumuzun da daha üstünde bir oyun ama kolay değil sürekli kritik maçlar oynamak. Önemli olan kazanmaktı. Emre Taşdemir'i aldığımız zaman bir hayli papara yedik, 'Sakat oyuncuyu aldınız.' diye. Bizi bilenler 'Bir durun bakalım, hocanın bildiği vardır.' dedi ve sonunda yine onlar kazandı. Keşke bunu yapanlar sonunda özür dilemeyi bilse." diye konuştu.