Futbol Falcao Galatasaray ile üç yıllığına anlaştıID:46159
Yayınlanma:
30 Tem 19

Galatasaray'ın Kolombiyalı golcü Radamel Falcao ile anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Adı her transfer döneminde Galatasaray ile anılan Kolombiyalı golcü Radamel Falcao, yine transfer döneminin vazgeçilmez ismi oldu.

Aldığı 8 milyon euro'yu aşan astronomik ücrete rağmen transfer gündemini meşgul eden Falcao ile ilgili transfer söylentileri arttı. Taraftar ise heyecanla bekleyişte. İddiaya göre Galatasaray yönetimi bir süredir Radamel Falcao ismi üzerinde duruyordu. Galatasaray yönetimi ise iddiaları doğruladı ve girişimlerin devam ettiğini resmen açıklamıştı.

T24'ün aktardığı habere göre İtalya'nın ünlü gazetecisi Alfredo Pedulla'nın paylaştığı bilgilere göre Sarı-Kırmızılı ekip, Falcao ile üç yıllığına anlaşmaya vardı.

Haberde görüşmelerin devam ettiği belirtildi. Pedulla, geçtiğimiz günlerde Monaco'ya transferi sağlık kontrolünde sorun çıktığı için iptal olan Andre Silva'nın da yeniden Fransız ekibiyle temasa geçeceğini duyurdu. 

Menajer Jorge Mendes, Falcao'nun yerine Andre Silva'nın Monaco'ya transferini sağladığı an, Falcao transferi açıklanacak.

İtalyan gazeteci Alfredo, geçtiğimiz yıllarda Galatasaray teknik direktörlüğünü yapan Roberto Mancini’nin sarı-kırmızılılar ile anlaştığını duyuran ilk gazeteci olmuştu.