Ey sevgili Yaşar Büyükanıt ve ey sevgisiz Fethullah GülenID:46456
Yayınlanma:
11 Ağu 19

Ölüm hak miras helal. Gelin, ölmeden biraz konuşun, lütfennnnnnnnnn.

Uzun zamandır yazamadım çünkü; Ankara’da misyonerlik faaliyeti yapan bir kiliseye takıldım. İleri ki yazılarım da nasıl çalıştıklarını ve Türkiye’de nasıl faaliyet gösterdiklerini detaylı olarak anlatacağım. Yalnız, 100 dolar konusu kesinlikle yalanmış  adamlar tam Fetö tipi yapılanma içindeler ve tüm Türkiye’de farklı cemaat ve kollardan öyle bir yapılanma içine girmişlerki atama tayin bile yapılıyor.  Benim papaz ilk buluşmada bile ders yaptı ve hep ödevler veriyordu bu nedenle yazı yazmaya dahi imkanım olmadı.  Genel olarak; sistemi tanıyınca Müslümanlığın daha mantıklı olduğu insan net olarak görüyor.  Tabiki Fethullah Gülen gibi kişilerle aynı dinde olduğunu düşünmezseniz,  onun da çözümü basit muhtemelen O dinsizin tekidir Müslüman olsa zaten böyle olmazdı derseniz  rahatlıyorsunuz.

Bu konuya ilerde dönmek üzere....

Emekli maaşından artan para ile yatırım amaçlı olarak bir   Amerikan Doları almaya   gittim. Parayı söyleğimde gişe görevlisi 41 Amerikan Doları alabileceğimi söyledi. Parayı verirken kendisinini; 1 Amerikan Dolarının F serisi olaması için uyardım.  Yüzüme baktı ve; ya bırakın bu işleri,  insanlar hala FG plakalı araçlara biniyorlar, dün hocaefendi diyenler bugün sadece küfür edip geçiyor biz o zamanda garibandık şimdide garibanız, o zamanda asgari ücretle karın doyuruyorduk şimdide aynı değişen bir şey yok, al paranı serisine merisine bakma, dedi.

Adam haklı sanki.

Melih Gökçek ile Bülent Arınç Beyefendiler atıştı. Birbirlerini iyice suçladılar bir savcıda dönüp ya siz ne diyorsunuz demedi.

Sevgili Bülent ARINÇ, Ankara ASKİ kapalı Spor  Salonunda  düzenlenen  olmaz olasıca Türkçe Olimpiyatlarında hüngür  hüngür ağlıyordu, diğer yandan da salon Ankara  Büyükşehir Belediyesine ait......

Hiç bir partiden hiç bir siyasetçi ve hemen hemen hiç bir zengin, FETÖ’cü olmamış. FETÖ’nün başarısız olma nedeni bence siyasete ve ekonomiye el atamamış veya atamamışlar, çok şükür. Şükür deyince işte Hakan ŞÜKÜR gibi bir iki kişi çaktırmadan milletvekili olmuşlar ki onlarda hain 17-25 Aralık darbe sürecinde zaten ayıklandılar. 

28 Şubat dönemine ilişkin 103 sanıklı davada yargılanıp, müebbette çarptırılan 22. Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İsmail Hakkı Karadayı, 5 gün önce hastaneye kaldırıldı. Bağırsak kanseri olduğu belirlenen ve ameliyatlar geçiren Karadayı, hastane odasına davet ettiği avukatına, “Ölmeden önce aklanmak istiyorum. 16 aydır davamız İstinaf Mahkemesi'nde sonuçlanmadı. Dilekçe verip davamızın öne çekilmesini, bütün arkadaşlarımızın aklanmasını görmek istiyorum. Darbecilik lekesiyle bu dünyadan ayrılmak istemiyorum” dedi.

Haber bu. Gerçek ise helal olsun.

Ölmeden önce inandığı bir Allah varsa O’na kavuşmadan, orda hesap vermeden burada da kendine göre bir şeyleri ispatlamak istiyor.

İsmail Hakkı Karadayı, gibi iki kişi daha ciddi sağlık sorunu boğuşuyor. Bunlardan biri sevgili Yaşar BÜYÜKANIT diğeri darbenin bir numarası şerefsiz Fethullah GÜLEN. İkisi de yakında vefat edecek. 

Allah’tan Yaşar BÜYÜKANIT için Azrali mümkün olduğu kadar geç göndermesini temenni ederken,  Fethullah GÜLEN ise İnşAllah bu yazıyı göremeden geberir.

Neyse, Azaril işini bilir. Amacım işine karışmak değil, bir de O’nu başıma bela etmek istemiyorum.

İstediğim şu;  şerefsiz Fethullah GÜLEN gibi hasta olan Sayın Yaşar BÜYÜKANIT’tan ölmeden bu ülke adına bir şeyler duymak.

Mesala;

Milliyetçi ve muhafazakâr Anadolu insanı nasıl oyuna getirildi?

Bu büyük kıyımın arkasında kimler var? Kimler kimlerle iş birliği yaptı?

Sayın Yaşar BÜYÜKANIT’a yapılan komplo sadece bir gariban savcı Ferhat SARIKAYA’nın halt yemesi mi? Arkasında kimler var?

Sayın Yaşar BÜYÜKANIT’a kurulan tezgahın arka planında hangi kirli oyunlar, pazarlıklar vardı?

Sayın Yaşar BÜYÜKANIT için hazırlanan iddianeme talimatını şerefsiz Fethullah GÜLEN mi verdi? Dönemin Adalet Bakanı  gibi makamların bilgisi var mı idi?  Ferhat SARIKAYA ile kimler hem iddianame sürecinde hem de hain 15 Temmuz darbesinden önce kimler nasıl görüştü?

Emperyalist güçlerin oyunları, planları ne? Vs. Vs.

Ey Sevgili Yaşar BÜYÜKANIT ve ey sevgisiz Fethullah GÜLEN!

Ölüm hak miras helal.

Gelin, ölmeden biraz konuşun, lütfennnnnnnnnn.

Çünkü; resimdeki haber gerçekleşince iş işten geçecek!