Gündem Abdüllatif Şener'den Cem Uzan'a tepki! AKP ile mi anlaştı?ID:49907
Yayınlanma:
02 Ara 19

Eski AKP'li ve CHP Milletvekili Abdüllatif Şener, Cem Uzan'ın kendisi hakkında sosyal medya hesabından sert ithamlarda bulunmasına ilişkin dikkat çeken bir paylaşım yaptı.

CHP Millletvekili Abdüllatif Şener, kendisi hakkında sosyal medya hesabı üzerinden ağır ithamlarda bulunan ve Fransa'da yaşayan Cem Uzan dair dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

Cem Uzan'ın kendisi hakkındaki ifadelere tepki gsöteren Şener, "Cem Uzan başına gelenler nedeniyle Erdoğan karşıtlarına saldırmaya başlamış" ifadelerini kullandı.

Cem Uzan 'ın Ali Babacan'ı ve kendisini hedef göstermesine tepki koyan Şener, "Ne hikmetse, süreci başlatan en önemli iki ismi; o günkü Başbakan Erdoğan ve Enerji Bakanı Güler’i görmezden geliyor. Korkusu mu var, umudu mu, yahut bir anlaşması mı? Göreceğiz" şeklindeki paylaşımda bulundu.

Cem Uzan'ın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile dönemin Enerji Bakanı Hilmi Güler'i görmezden gelmesini ise kamuoyunun dikkatine sunan eski AKP'li Abdüllatif Şener, Cem Uzan'ın AKP iktidarıyla anlaştığına yönelik bir imada bulundu.