Amerika kötülüktür!ID:51961
Yayınlanma:
27 Oca 20

"Sanayisi silahtır. Silah, öldürmek içindir. Amerika öldürerek kazanır. Yaşaması için, geri kalanların savaşması gerekir. Amerika savaşların organizatörüdür. Kavgaların, ihanetlerin, zorbalıkların olmadığı yerler onun için zarardır. Amerika zararı kâra çevirmek için somutlaşmış şeytanlıkların adıdır. Amerika Büyük Şeytan'dır!"

Hiroşima'ya, Nagazaki'ye kimyasal saldırılar yaptığında da kötülüktür, Venezuela'ya darbe yaptığında da!

Amerika, Küresel kapitalizmin başkentidir ve zenginliği, sömürüsünden kaynaklanmaktadır. Kazancı helal değildir. Dünyanın diğer coğrafyalarındaki yeraltı ve yerüstü zenginliklerinin hırsızıdır. 

Amerika, kendi sınırları içerisindeki getirilerle kalsa, bir ay'da çöker. Afrika'dan Asya'ya nerede bir fakirlik varsa, Amerika'nın hırsızlığı yüzündendir.

Filistin'de toprak hırsızlığı, Güney Afrika'da altın, Irak'ta petrol, Japonya'da teknoloji, Küba'da insan hırsızlığı, onun eseridir. Amerika hırsızdır!

Kızılderililere soykırım uygulayarak yer edindiği topraklar da, gasp'tır. 

Amerika, dünyadaki tefecilerin güçlerini toplayıp köleleştirdikleri diğer dünyayı sömürdükleri yerin adı'dır.

Dünya'dan kendilerine yönelik çekim kuvveti oluşturdukları beyin göçü, kendi kazançlarını artırmak içindir. 
Holywood, onun beyin yıkama merkezidir. 

Kendilerinden bağımsız hiçbir katma değere "değer" gözüyle bakmayan'dır.

Alternatif tıbba, alternatif bankacılığa, alternatif eğitime, alternatif teknolojiye karşı gaddardır. 
Esasen "alternatif"e düşman'dır.

Bağımsız, yerli ve kapitalizm karşıtı bilim adamlarını yaşatmaz. Kültür-Sanat adamlarını şahsiyet terörüyle yok eder. Olmadı ateşli silahlarla... 

Amerika, kendine hizmet etmeyen hiç kimseye hazzetmeyendir!

Tefecilerin, haksız kazanç sahiplerinin, küresel ölçekteki kumarbazların ortaklığıdır Amerika. 
Amerika kötülüktür!

Sanayisi silahtır. Silah, öldürmek içindir. Amerika öldürerek kazanır. Yaşaması için, geri kalanların savaşması gerekir. Amerika savaşların organizatörüdür. Kavgaların, ihanetlerin, zorbalıkların olmadığı yerler onun için zarardır. Amerika zararı kâra çevirmek için somutlaşmış şeytanlıkların adıdır. 
Amerika Büyük Şeytan'dır!

Kendilerinden başka kimseye dost olmamışlardır. Ki, bu "kendileri" dünyanın bir avuç kapitalistidir. Saros'tur.

Akrep karakterlidir. Sokmak onun tıynetidir. Uşaklık edene, sömürdüğüne, kendi adına savaştırdığına, şahsiyetini elinden aldığına, bunu sürdürecek kadar kan verendir. Amerika kansızdır. Kanı bozuktur.

Amerika, bir milletin adı değildir. Amerikalılık diye bir şey yoktur. Medeniyeti, kültürü yoktur. Amerika kötülüğün adıdır. Kötülük, iyiliğin zıddıdır. Amerika, iyilerin kurmak istediği dünyaya zıttır.

İşte bu yüzden... Bu sebepten; Sen Ey Halkım! Ola ki, iyi tanıyasın. Güvenmeyesin. Bel bağlamayasın. Kardeşlerini, komşularını, toprağını ondan iyi koruyasın.