Gündem Katil ABD'nin fitneci temsilcisi Jeffrey Ankara'da! Desteğiniz batsınID:52551
Yayınlanma:
12 Şub 20

ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey ve beraberindeki heyet, Türkiye'deki hükümet yetkilileriyle görüşmek üzere Ankara'ya geldi.

ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi James Jeffrey ve beraberindeki heyet, resmi temaslarda bulunmak üzere Ankara'ya geldi.

ABD, Türkiye'nin askerlerinin bugün İdlib'de büyük bir tehditle karşı karşıya olduğunu söylerken YPG'li teröristleri Suriye'nin kuzeyinde desteklemeye devam ediyor.

Bu çerçevede ABD'nin, James Jeffrey'i Türkiye'ye desteklemek üzere göndermesi şaşkınlıkla karşılandı.

TERÖR DESTEKÇİSİ ABD TÜRKİYE'Yİ DESTEKLİYORMUŞ: DESTEĞİNİZ BATSIN

Türkiye'nin Fırat Kalkanı, Zeytin Dalı ve Barış Pınarı Harekatlarında çok sayıda askerinin şehit olmasına neden olan ABD'nin Suriye'de yaşanan son gelişmeler sebebiyle Türkiye'ye destek veriyormuş gibi görünmesi Siyonist İsrail'in bölgedeki planlarına hizmet etmekten başka bir şey değil.

ABD Irak ve Suriye gibi ülkelerde teröre verdiği desteklerle Türkiye'nin siyasal istikrarına büyük darbeler vururken ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey'nin Ankara'ya gelmesi manidar olarak görüldü.

Siyonizmin maşası durumundaki ABD müttefik olarak gördüğü Türkiye'ye PKK, YPG ve DEAŞ'lı terör unsurları üzerinden zarar vermeye devam ediyor.

Öte yandan ABD'ye mesafeli çevreler, ABD'nin Suriye Özel Temsilcisi Jeffrey'nin Türkiye'ye gelmesine 'desteğiniz batsın' şeklindeki sözlerle tepki gösterdi.