Gündem Bakan Albayrak'tan 'Yusufeli' paylaşımıID:58016
Yayınlanma:
06 Haz 20

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak sosyal medya hesabından Yusufeli Barajı ile ilgili paylaşımda bulundu. Albayrak paylaşımında, "Bu eser sayesinde ülkemiz, yarınlara güvenle adım atacak" dedi.

Bakan Berat Albayrak, Yusufeli Barajı'na ilişkin sosyal medya hesabından paylaşımda bulundu. Bakan Albayrak paylaşımında "Ekonomimize de yılda tam 1.5 Milyar TL katkıda bulunacak. Tamamen yerli mühendislerimizle yapılan bu eser sayesinde ülkemiz, yarınlara güvenle adım atacak" açıklamasında bulundu.

Bakan Albayrak'ın Twitter'dan yaptığı açıklaması şöyle:

"Bugün Cumhurbaşkanımız'ın iştirakleriyle yapılan beton dökme töreni, Yusufeli Barajı'nı ülkemize kazandıracak. Ekonomimize de yılda tam 1.5 Milyar TL katkıda bulunacak. Tamamen yerli mühendislerimizle yapılan bu eser sayesinde ülkemiz, yarınlara güvenle adım atacak."

 

 

 

Bugün Cumhurbaşkanımız'ın iştirakleriyle yapılan beton dökme töreni, Yusufeli Barajı'nı ülkemize kazandıracak. Ekonomimize de yılda tam 1.5 Milyar TL katkıda bulunacak. Tamamen yerli mühendislerimizle yapılan bu eser sayesinde ülkemiz, yarınlara güvenle adım atacak.

Resmi Twitter'da görüntüleResmi Twitter'da görüntüle