Filistin İsrailli Bakan ağzından kaçırdı! 'Emin değiliz!'ID:59333
Yayınlanma:
10 Tem 20

Terör rejimi İsrail İstihbarat Bakanı Eli Cohen, İsrail'in Arap dünyasıyla olan ilişkilerinin Filistinlilerle barış sağlanması üzerine olmadığını söyledi.

İşgalci İsrail rejimi İstihbarat Bakanı Eli Cohen, İsrail'in Arap dünyasıyla olan ilişkilerinin Filistinlilerle barış sağlanması üzerine olmadığını açıklayarak, Arap dünyasıyla olan yakınlaşmanın güçleneceğinden emin olduğunu söyledi.

Filistinlilerle barışçıl bir çözüm beklentileri her zamankinden daha uzak görünse de, İsrail'in, Arap dünyasıyla yakınlaşmasının daha da büyüyeceğinden eminim diyen Siyonist Cohen, "bazı Arap ülkeleri yüksek teknoloji alanında İsrail ile hareket etmekte arzulu olduğunu söyledi.

Cohen, teknolojinin önemi arttıkça petrol ve gazın öneminin azalmakta olduğunun kabul edilmesi gerektiğini söylerken, "Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri ve diğer ülkeler İsrail ile işbirliği yapmakla ilgileniyorlar, bu aslında bir karşılıklı çıkar meselesidir." dedi.

TRUMP'IN KAZANAMAYACAĞINI MI DÜŞÜNÜYORLAR? 

Batı Şeria'yı ilhak etmek için Koronavirüs salgınını avantaj olarak kullanmayı planladıklarını açıklayan Siyonist Bakan Cohen, "ABD'deki Başkanlık seçimlerinden önce bu süreyi de avantaj olarak kullanmalıyız  çünkü seçimlerden sonra Washington'un plana vereceği destekten emin değiliz." dedi.