Yaşam Avrupa Yetim-Der Bosnalı şehit aileleri için yardıma koştuID:69447
Yayınlanma:
10 Oca 21

Bosna Hersek'te Şehit aileleri ile birlikte ihtiyaç sahibi ve mağdur ailelere gıda ve battaniye gibi yardımlar ulaştıran Avrupa Yetim-Der, çocukları da çeşitli hediyeler ile sevindirdi.

Uluslar arası İnsani Yardım Kuruluşu Avrupa Yetim-Der, 1990’lı yıllarda Bosna Hersek'e karşı yürütülen savaşta şehit veren 80 aileye ulaşarak temel yaşam malzemesi ve battaniye gibi yardımlarda bulundu.

Şehit ailelerin çocuklarını sevindirmeyi de ihmal etmeyen Avrupa Yetim-Der, ihtiyaç sahibi ve yetim çocukları çeşitli oyuncak ve çikolata gibi hediyelerle sevindirdi.

Türkiye ve Dünya’nın birçok bölgesinde yaşayan Yetim, öksüz ve ihtiyaç sahiplerine yönelik yardım faaliyetlerini sürdüren Uluslararası İnsani Yardım Kuruluşu Avrupa Yetim-Der, geçtiğimiz yıllarda Bosna Hersekli mağdur, yetim ve ihtiyaç sahiplerine yönelik çeşitli yardımlarda bulunmuştu.

Daha önce Balkan ülkelerinden Bosna Hersek, Sırbistan (Sancak), Makedonya, Arnavutluk, Kosova ve Karadağ gibi ülkelerde yardım faaliyetleri yürüten Avrupa Yetim-Der, Balkan Ülkelerinde yaşayan yetim ve mağdurlara imkanları dahilinde her fırsatta destekte bulunmaya devam ediyor. Avrupa Yetim-Der, hayırseverlerin destekleri doğrultusunda bu yardımlarını devam ettiriyor.

Avrupa Yetim-Der'e bağış ve kurum ile ilgili detaylı bilgiye aşağıdaki adreslerden ulaşılabiliniyor:

https://avrupayetimder.com/spende/index.php?lang=tr

Banka bağış bilgileri:
Alıcı: Avrupa Yetim-Der
IBAN: DE16 6835 0048 0001 0931 78
BIC: SKLODE66XXX
Resmi Web sayfası
www.avrupayetimder.com
info@avrupayetimder.com
Telefon
00 49 7623 71 777 30 (Sabit Hat)
00 49 157 739 606 19

Sosyal Medya
Facebbook:
https://www.facebook.com/avrupayetimder2011
Instagram:
https://www.instagram.com/avrupayetimder/
Twitter:
https://twitter.com/AvrupaYetimder