Yazarlar DÜNYAYI SARSAN ŞOK DALGASI.!ID:71365
Yayınlanma:
14 Şub 21

(Bir Devrimin Anatomisinin Özeti-Dünya ve Hassaten Ortadoğu’nun geçmişten geleceğe gerçekleri)

Siyaset sosyolojisinde “Domino” etkisi diye bir kural var; Dünyanın öbür ucunda meydana gelen bir sarsıntı her halükârda öbür uçtakini bir şekilde etkiler.

11 Şubat 1979 Çağdaş Dünya medeniyeti için bir milattır. Neyin miladı derseniz, Ezilenlerin Umutlarla dolu kurtuluş miladı, Sömürgecilerin umutsuz çabaları, Toplum için kullandıkları Sınıf, Irk, ve Lortların asaleti emekçilerin rezaleti üzerine bina edilmiş bir sefahatin ölüm salaları için rezaletin ve hezimetin bir milattır.

Öte taraftan Müslümanlar her gün kutsal kitaplarında "Küfür tek millettir" "Onlar birbirleri ile dost oldukları gibi sizde dost olun” “Hep birlikte Allah'ın ipine sarılın" İfadesini teberrük diye ölülere okudular, Bu ifadelerin muhatabını başka zeminlerde aradılar. “Küfür devam eder zulüm devam etmez” Peygamber cümlesinde teselli aradılar. Küfür Zulüm ve Cürümleri ile hesaplaşmayı aklımızdan geçirmedik, Oysa Allah “Sizin ve Allah’ın düşmanlarına karşı güç hazırlayın.” İfadelerine işin kolayına kaçarak dualarla telafi etmeye çalıştık.

Zulmün bir gün kendiliğinden Japonların Harakiri mantığıyla buharlaşacağına emindiler. Kimileri de İsevilerle beraber zulmün devasa cüssesinden dehşete kapılarak bu Zulmün tsunamisini ancak İsa Ruhullah ve bizim itikadımızda ve mitolojimizde zaten var  olan İmam-ı zaman Mehdi(as)mın zuhuru ile ilahi üfürüklerle izalesine inandırıldılar.

Oysa yüce Allah çabamızı kaderimize bağladığından habersiz başımıza hep başkalarının çabasını imtihan kabul ettik.

Ta ki;21.YY'da yüce Allah kendi keremiyle irade ettiği, Karl Marks'ın ve emeğin tarihi determinist algoritması ile izah edilen sınıf tezlerini İfade ettiği Das Capital’i alt üst eden, Emperyalizmin bin bir şeytani mantık ile oluşturduğu Ulus, Mezhep, meşrep, Irk, Hizip ve kutuplu tefrikalarına, Demokrasi dedikleri Kapitalizm cennetine ve Kendi Ümmet içindeki mezhebi ve meşrebinin özde takipçi üstatlarının "İmam-Zaman gelmeden İslam devleti hayaldir" bileşenlerine "İslam’da Hükümet ve Devlet “Risalesi ile cevap veren, İlahi bir ihlas, İbrahim’i bir balta, Zülfikar'ın çatalı ve Muhammedi bir İrade, ile yaşadığı Çağ'a Ekibi ile devrimci bir darbe vurması nasip olan ve Kanadalı yazar Carlsen’in  fark ettiği gibi "Bu adamı dışardan beşer üstü bir güç yönetiyor “dediği gibi Büyük Devrimci, Müceddit ve Arif(Ki Hayal dünyamızda oluşan arif tiplemesi müritlerine telkin ettiği tek şey üfürük püfürük iken) Ayetullah El Uzma Seyyid Ruhullah El Musevi El-Humeyni(ra) gibi bir Arif'in Haydari vuruşu mezkur şeytanlarda şok dalgası oluşturarak, Tüm bu şeytani  algıları tuzla buza çevirerek, Müslüman kitleler üzerindeki tüm tarihi, mezhebi, Meşrebi ve  hurafe tozlarını kaldırarak ümmet bilincine olması gereken şuur ve idrakin öncüsü şerefine nail olmuştur.

60 yılların başında Şah İmam Humeyni(ra) ya “Nerede ve nasıl istersen vaaz et ama benden ABD. ve İsrail’den bahs etme der” Yahudilerden bahseden Kur’an ayetlerini külliyende işleme istediğin şeyden bahsedebilirsin teklifine;

İmam Humeyni(ra) “Suphanallah zaten benim bu üç konudan başka konuşmak ve tartışmak istediğim konu yoktur.”diye cevaplar.

1963 Yılında tahranda yapılan bir gösteride yüzlerce alim ve insanın yaralanması üzerine Ruhullah Humeyni İran’ın Şehin Şah’ı Rıza Pehlevi’ye “Eğer seni oradan indirmezsem ve Amerika’yı da tüm dünyada rezil rüsvay etmezsem ve burnunuzu yere sürtmezsem bende Hüseyin’in kanı yoktur.”Ültimatomu Radyo dalgaları gibi yayılarak 1979 da biiznillah nevşu nema buldu Amerika ve Uşağı Rıza Pehlevi ile Siyonizm’in kayışlarını İran coğrafyasından kopardı.

Fransız Bilim Adama Roger Garudy’in dediği gibi “İmam Humeyni batı uygarlığını sorguya aldı ve İranlıların hayatına mana kazandırdı.”

Küba Devrimi lideri Castro da,  İran İslam İnkılabı hakkındaki samimi görüşlerini de belirtirken, ‘İslam İnklabı zaferinin ilk günlerinde İmam Humeyni (r.a)  ve inkılab hakkındaki olumlu düşüncelerimi dile getirmiştim. Küba olarak İran’ın ambargolar karşısında gösterdiği direnişi tebrik ediyorum. Bu İran halkının kültürünün ne kadar ileri düzeyde olduğunu gösteriyor.” dedi.

İran’ın 22 yıldır yürüttüğü emperyalizm karşıtı mücadeleye saygı duyduğunu belirten Castro, “İran, bağımsızlık ve özgürlük yolunda, sadece Küba’nın değil, az gelişmiş ülkelerin gözünde de öncüdür” diye konuştu. Castro, “Ticaret yapmaya gelmedim, siyasetten ve kültürden söz etmeye geldim” dedi.

Filistin Cihadının Şehit Lideri Dr.Fethi Şikaki(ra) dediği gibi “İran’ın Müslüman halkının kıyamı ve imkansız sayılan inkılabı Batıda Şok dalgası oluşturarak batı ve uşaklarını büyük bir vahşete düşürdü bunun en bariz örneği Şii ve Sunni fırkaları üzerinden fitne çıkarmaya çalıştılar, çalışıyorlar”

Bu şok dalgasını "Biz Hz. Muhammed(sav) ve Ali(as)dönemindeki yaşamı ve ilkeleri icra edeceğiz" Beyanlı  iki kelime ile ifade eden Bu büyük insanı yeryüzü lanetlilerine düşman yapmaya yetecekti.

Ve nihayet varlığı ve yokluğu bilinmeyen köle Bilal'in ortaçağ Aristokratı Ebu Cehil’in boynuna ayak bastığı bir devrimci adalet ve hidayet Nur'u olan Muhammed(sav) mın "Arap’ın aceme, acemin araba üstünlüğü yoktur takva hariç" ifadesi bihakkın tahakkuku ile nasıl ki tüm çağlara hitap eden çağrısı 21.yy da irsiyet, iffet ve imanın hakikatleri o yüce resulün "Bu dini Süreyya yıldızına assalar oradan indirecekler olacaktır" deyip Selman'ın kavmine işareti, 1400 yıl sonra Ruhullah Humeyni’nin şahsında ve Selman’ın coğrafyasında nevşu nema bulduğu gün "Ey dünyanın yalın ayaklıları birleşin sömürgecilerin ağzında diş bırakmayın" mesajı çağdaş, Aristokrasinin boynuna Zülfikar hızında ve etkisinde vurmayı irade eden eşyaya hakimiyeti mutlak olan şüphesiz Alemlerin Rabbi Allah'tır diyerek tüm dünyanın özgürlük aşıklarına ve devrimcilerine Kadir-i Mutlak’ın yaşam üzerindeki kudretini hatırlattı.

1 Şubat 1979 gecesi Fransa’da Sürgündeki Bu Piri Fani yarenlerini toplayarak aynen Kerbela’da Hz. Hüseyin(as) gibi “Bu gece Ahmet ile Ülkemize tehlikeli bir yolculuğa çıkacağız ve sizin bizimle gelmeniz tehlikelidir.

Sizler daha sonra gelebilirsiniz deyince yarenleri bizim sizinle ölümümüz bizim için bir şereftir deyip vefanın örneğini gösterdiler. İşte bu Cesur ve Devrimci seyahattir ki Müstekbirlerin uykusunu kaçırıp tüm denklemleri değiştiren sömürge hesaplarına mazlumların sesini katan feryatlar dünyaya yeni ve alışkanlıklara aykırı bir matematik katmıştır.

Ve Nihayet Geleceği gün Dr.Beheşti’nin telefonla efendim gelişinizi Hava Limanında  halk kırmızı halılarla Karşılamak ister, Bunu kesinlikle olmaz deyip teklifi red ederek halktan biri olduğunu ima etmiştir.

Nihayet 1 Şubat’ta on milyon insanın coşkulu muhabbeti ile Karşılanır, Dünya tarihinde böyle bir coşkunun heyecanın nevşu nema bulduğu bir Liderlik Örneği söz konusu değildir. Aynen Yüce Resul(sav) Bir hadis-i Kutside dediği gibi bir atmosfer “Kulum hakkıyla beni sever ve korkarsa Tüm sevgileri ondan alır sadece kalbinde kendi sevgimi bırakır ve tüm kullarıma sevdiririm ve Tüm korkuları kalbinden çıkarıp sadece kendi korkumu kalbinde bırakırım” İradesi bihakkın bu arifin şahsında tecessüm etmiştir.

Büyük şeytan ABD’nin Büyükelçilik dedikleri şeytan yuvasındaki iffetsiz iffet ve rezaletini kurtarmaya çalışırken Tabes çölünde 8 adet savaş makinesini sadece bir fırtına ile burnunu yere sürten kudret, Sonrasında 5 adet karşı devrim çabalarını def ederek tüm dünya medyasına şunu yazdıran yüce Allah’ın kudretine hamdolsun “CIA ajanları Humeyni’nin köstebeklerine engel olamadı”

Savaş makinalarını rüzgarla fırtına ile çarpıştıran Yüce Allah’tır, İşte o Gün Cumhurbaşkanı olan Rafsancani(ra) İmam’a haber vermeye gittiğimizde İmam(ra)Kendinden emin bir şekilde” Amerika hiçbir halt edemez.” Dedi ve öyle oldu, Rahmetli Erbakan Hocanın Büyük şeytanla dalga geçtiği gündür ki bir bozuk, iki bozuk beş bozuk diyerek sanki şunu ifade etti ne şehittir ne gazi b..k yoluna gitti Coniler.!

Nihayet 11 Şubat 1979 günü İlan edilen ve  İslam Cumhuriyetinin 21.Yüzyılda  1 Nisanda yapılan Halk oylamasında %98 oy ile Anayasası onaylanan ve Tüm doğu ve batıyı bir kuş gibi uçan Jean Paul Satre’nin deyimiyle Doğunun Yıldızı ve çağdaş sosyolojinin İbn-i Haldun’u olan Sayın Dr.Ali Şeriati(ra) gibi Aydınların ve Daha sonra Dr.Beheşti ve 72 Devlet adamı ile bir konferansta, İmam Fransa’da iken Büyük Filozof ve Devrim Komuta Konseyi Başkanı olan Ustat Murteza Mutahhari(ra) ve Afganistan semalarında ABD’nin bir Füzesi ile Guya sehven ateşlenen bir füzesi ile düşürülen İran uçağı ve  Cumhurbaşkanlığındaki patlama sonucu Şehit olan dönemin Cumhurbaşkanı Ali Recai,Başbakan Dr.Cevat Bahoner ve arkadaşlarının Şehadetiyle hayatlarına mal olmuş bir sarsıntı ve Şok dalganın etkisi 40 yıl sonra daha da genişleyerek devam ediyor.

Ancak Fitne yuvası büyük elçilik dedikleri şeytan yuvasını işgal eden öğrenciler 444 gün devam eden rezaletlerinin elbette ki bir hesabı da olacaktı, ki Libya, Irak, Suriye, Venezüella gibi altın stoklarının gasp ve hile ile Firavunları 2500 Yıllık Şehinşahlığın başındaki İran Şah’ı Rıza Pehlevi ile yemek bunlara nasip olmadı bu esaretin karşılığını boğazlarında kalan İran altınlarını iade ile sonuçlanan rezaleti tattıran Allah’a şükürler olsun.

Bu arada Feto denen Amerika uşağının, CIA ağzıyla 85’lerde Bizim kamuoyuna kendi yayın organlarında dile getirdikleri 80 yaşındaki bir piri faninin yetmiş metresi var gibi yalan ve çirkin İftiralarını da unutmadık. Cennetin yolu İran’dan geçse oradan gitmem diyen Amerika’nın hüzünlü evladı Feto ne hikmetse yolunu şaşırarak Pensilvanya’da hayallerini cennete sahip olmak için gözyaşı döken bu fakir sömürü coğrafyasında  yaşamaya mahkum olmuş.

Tüm çabalar sonuç vermeyince İçerdeki ajan ve işbirlikçilerine karşı devrim çabalarına esas olmak üzere İleri karakolu konumundaki İsrail depolarından uçaklar dolusu silah sevk ederek Tüm dünya kamuoyunda; İRANGATTE denen skandalla Büyük Şeytan Amerika’nın Birkaç üst düzey subayının hezimetine ve intihar etmeleri ile sonuçlanan bir rezaleti Büyük Şeytana yaşatan Allah’a şükürler olsun.

Hesapları  tutmayan büyük şeytan Suudi Şerefsizleri aracılığıyla Dine karşı Din Silahını kullanarak Karşı devrim çabaları Ayetullah Şeriatmedari’ye Yüz milyonlarca $ Para sözü vererek uşaklık himmeti ile yine hesapları alt üst oldu, Nihayet Ruhullah Humeyni(ra)nin hükümetinde yer alan bakanlara Cemeran’daki evine Komşu olan bir ev kiralayarak Kabine Üyelerinin beline bağlayıp aylarca hamallıklarını yaptıkları Patlayıcıları eşekler gibi taşıtarak güya mahalleyi havaya uçuracak planlar da tutmayınca;

Münafıklığın üst versiyonu Saddam Hüseyin denen caniyi kullanarak dış askeri müdahale ile emekleyen bu devrimi çökertme aşamasında Saddam’a tüm Avrupa demokratlarının verdiği Kimyasal Silahları ile Devrime destek veren gariban Halepçe halkı üzerine kara bir kabus gibi çöken bu zalim Saddam Defalarca bu Kimyasalları İran’ın genç askerlerine karşı kullanmasına rağmen demokrasi cenneti Avrupa’dan hiçbir ses çıkmamakla beraber, Amerika’nın çekim merkezinde olmayan Suriye hariç, tüm Araplar bu zalime dolar yağdırdılar,

O Dönemde Ruhullah Humeyni(ra) bu uşak Arapları şöyle uyarmak zorunda kalmıştı ki “ Bu zalimden elinizi çekin Bizim İşimizi bitirirse size dönecektir” Uyarısı Dikkate alınmadı ve nihayet İran’ın tüm dünya karşısında kerhen imzaladığı barış anlaşması imzalandı ve Rahmetli İmam’ın dediği gibi Saddam Kuveyt’ten başlayarak Suudi ve BAE ’ile devam edecek işgal ve istila macerası ile devam eden mahkemede elindeki Kur’an’ın  Münafıklarla ilgili ayetlerine bakmadan bu kitaptaki şeytanların rezalet ve hezimetinden bi haber olarak bu kadar küçük düşürülmesinin de sebeplerini fırsat verilmeden ve  zaman bulamadan Yüce Allah’ın Müntakim mekanlarına gitti.

Evladının asiliğini hazmedemeyen ABD ve Avrupa Irakı İşgal ederek yeni bir senaryo yazmaya başladı; Evladını astırdı ve Bu işgalden kaynaklanan masraflarını tahsil etmeye geldi ki; Irak Bankalarında ve Asi çocuk Saddam’ın Kuveyt’ten gasp ettiği tüm altınları da Kendi şeytani midesine indirerek ırak petrolü üzerinde 40 yıllık bir rant anlaşması imzaladı ama yine hesapları tutmayacaktı Çünkü İmam Humeyni’nin Salih Kaplan’ı Kürt asıllı Kasım Süleyman, ’nin onlarca yıl komuta ettiği İran Kudüs gücü hayalet komutanı Irak’a inince hesaplar alt üst oldu ve Haşdi Şabi denen Fedakar birliklerle Amerika’nın Iraktaki kara kaderi olmaya devam ediyor. Bir kültür manzumesinin başında Hüseyin(as) ve sonunda Mehdi(af) varsa aradakileri dünyanın imkanları ile korkutmak imkansızdır.

Humeyni’ye destek veren Ortadoğu’nun aykırı İnsanı Beşar Esat ve babasının başına gelecekleri tahmin eden Ruhullah Humeyni Suriye ile Stratejik işbirliği anlaşması imzalamayı sağladı ve Ortadoğu’nun BOB projesini yıllar önce ferasetiyle doğru okuyan İmam Ruhullah Humeyni’(ra)nin Ruh’u Suriye semalarına sıçramıştı. Daha önce İsrail’e karşı Filistin direnişine destek veren, ABD nin çekim alanında olmayan ve IMF ye borcu olmayan Suriye BOP projesi dâhilinde tüm Ortadoğu’daki uşak rejimlerin desteğiyle cezalandırma zamanı gelmişti. Yine Saddam için uydurdukları Kimyasal ve demokrasi yalanını burada da devreye aldılar ve süreç başladı.

Suriye’de yaşanan felaketi çok Net İfade eden Siyonizm’in Başbakanı Şimon Perez “Bugün Suriye’de yaşananlar İsrail İle barışmamanın niteliğindedir.” İtirafı Müslümanlar tarafından ciddiye alınmadı.

Kesinlikle Ortadoğu için şunu söylemek mümkündür ki; Dökülen her damla kanda Büyük şeytan Amerika, Nato ve Siyonist İsrail! İn parmağı ve İşbirlikçi Suudi ve Fasit Uşak Arap Krallarının Parası vardır.

Sonuçta Uşakları ile beraber Suriye Coğrafyası Başında Büyük şeytan Amerika ve 52 Devletin katılımı ile İlan edilmemiş bir Dünya savaşının arenası oldu, Şeytan Amerika  Bizim de iştahımızı kabartarak öğle namazını Emevi camisinde Kılacak, Emevice bir hayalin  mecrasına  çekti. Oysa tarih bize Amerika ile kumar oynayanların kesinlikle kaybedeceğini kaydetmiştir. Hala da şansımızı zorlamanın inadını yaşıyoruz.!

Yüce Allah tuzakları başlarına geçirecek ABD'li senatör ‘ün İfadesi ile “Tam kazanmak üzereydik 5 Bin Hizbullah Militanı aşağıdan çıkageldi ve tüm planlarımızı alt üst etti” itirafı rezalet ve hezimetin itirafıdır.

Diğer tarafta Lübnan’da yıllar önce İmam Musa Sadr(ra) ve Akabinde Allame Muhammed Hüseyin Fadlullah (ra)ın küçük bir Gurup olan Ali(as) muhipleri ile gelişen direniş cephesine Sirayet eden Ruhullah Humeyni mesajları Araplar nezdinde 6 gün savaşları ile Yenilmezliği tescil olan Siyonist İsrail’in Rüyalarının alt üst etmesine yetti ki; Ruhullah Humeyni (ra) öğrencileri Hizbullah 2006 da o Haydar’i Vuruşları ile Siyonistlere unutulmayacak  bir yenilgi tattırdı  ve Siyonistlerin hezimetleri ile  sonuçlandı.

Evet Ruhullah Humeyni’nin Devrimci ve anti Sömürgeci Muhammedi sedası Allah’ın Düşmanları için en iyi tuzak hazırlayan yüce Allah’ın Kuvvet ve İradesi ile Yemen’de de zulüm gören mazlumlar için Umut olmaya devam ediyor.

Evet Ruhullah Humeyni’nin ve mazlum Filistin halkının kurtuluşu için her Ramazan’ın son Cumasını “Dünya Kudüs günü” İlan etmesi Sünni camia ’da kimi çevrelerde Olumlu Şok etkisi yaratırken, Kimilerinde ise Amerika’nın sedası ile dillendirilen takkiye diye algılandı. Kimi Fars Milliyetçileri arasında da macera olarak algılandı.

Tüm dünyanın bir avuç Boşnak Müslümana çullandığı bir dönemde Dünya Müslümanları duaya sarılırken; İmam Humeyni’nin çocukları Bosna’da bütün şartları zorlayarak, Küfür cephesini yardılar Bosna’ya ulaştılar ve bu Müslümanların izzetini kazanmalarını sağladılar.

Evet BOP projesi (Amerika İsrail ve Bölgedeki tüm uşakların Çıkarı için tasarlandı) ve daha sonra tasarlanan Ne Müslüman NATO’su, Ne Arap İttifakı Bu Devrimci ve anti emperyalist dalgayı kesmeye yetmedi, Yetmeyecek.! Ortadoğu Coğrafyasında dökülen her kanda Amerika ve İsrail’in parmağı olmakla beraber tabii ki; Sıkılan her Kurşunun parasını bire on nispetinde Suud, BAE, Kuveyt ve diğer körfez Ülkelerindeki Araplardan tahsil etmek de şeytani bir akıl ister.

Yenilmez dedikleri 4.000 Nükleer bomba,On uçak gemisi, Binlerce savaş uçağı, Yüzlerce donanma,İha,Siha ve  üstün askeri güce Sahip, ABD ve Piyonları Avrupa demokratlarının Siyonist hayalleri arasında yer alan Nil’den Fırat’a hülyalarını tuzla buz eden ve Binlerce ileri düzey beyin ile oluşturduğumuz planları bir konuşması ile yerle bir ediyor dediği İmam(ra) hakkındaki itirafları dilendirmeye mecbur eden Allah’a şükürler olsun.

Bu Şok dalgasını on binlerce Km. Öteden gören ve Yıllarca Büyük şeytan ABD nin kovboy ve Şeriflerinden Zulüm gören Kızılderililer için Bu devrim ve Liderinin mesajlarını duyarak selamlayan Lakota Kabilesinin  Önde Gelen reislerinden  bu gariplerin asil duruşunu şu mektuptan okuyalım;

''Saygıdeğer Önder Ayetullah Humeyni'',

Asil ve onurlu tüm Kızılderili halkları adına sizi ve şerefli halkınızı en derin sevgi ve bağlılıkla selamlıyor, sizi yalnızca İran halkının değil, yeryüzünün zulme ve soykırıma uğramış tüm mazlum milletlerinin, hülasa bu zulüm ve soykırımlardan en derin olarak nasibini almış biz Kızılderili milletinin de önderi olarak kabul ettiğimizi bildirmek istiyoruz... Halkımız, bütün kalbiyle halkınızın yanındadır. Size, Müslümanların hitap ettiği gibi ''EY 'İMAM'' diyerek hitap etmek istiyoruz...

Evet Maalesef Bu Kızılderili Gayri Müslüm Kabile şefi On binlerce Km den Bu arifin Mesaj ve Misyonunu okuyabildi ama Komşuları ve Aynı Allah, Aynı Kitap ve Aynı Peygamber’e İnanan Kendilerini Sünni diye tanımlayan bir Milyar İslam aleminin Hakikatte İman edenleri değil sadece Müslüman diye kendini İfade eden mensupları Bu Arif, Müceddit, Mücahit, Muvahhit ve Devrimci İnsanın selamını bile almadılar alanlar da almakta güçlük çektiler, Sebep CIA  denen Şeytani Oluşumun ellerine tutuşturdukları Kimi İçin Ulus, Irk, Mektupları, Kimi için de Mezhebi, Meşrebi Mekteplerin 4 Zindanlarına hapsetmiş ve  Kimilerini  de; Çile odalarında tezkiye-i Nefs ile uğraşıyorlardı. Sonuçta Dindar olarak bilinseler de “Dini Dar” olanlardı.

Siyonist General’in Raporunda panik var, 2021 de Suriye üzerinden İran'la savaş çıkacak, Hizbullah ve Filistin direniş guruplarının dahili ile büyük savaşta çok güçlü bir yıkım ve felaket olacak, Yahudiler için Hizbullah'ın uzun menzilli füzeleri uykularımızı kaçırarak cinstendir, Siyonistler askerleri için yüklü miktarda alt bezi siparişi verilmiş, generalin raporuna verilecek cevap korkunun ecele faydası yok.

Eski ulusal güvenlik danışmanı General Giorora Elan'ın ifadesi israi'in üçüncü bir savaşta telafisi mümkün olmayan tahribatla karşılaşır.

Siyonist Eski  başbakan Ben Gruion’un “Bizim  Gücümüz ne askeri ne de Nükleer silahlarımızdan gelir, Arap Komşularımızın aptallığı ve cehaletidir bizi güçlü kılan” Nitekim Siyonist cumhurbaşkanı Peres’e gazeteciler “ Hz. Muhammed bir gün İsrail’in yok olacağını söylemiş, ne dersiniz sorusuna muhatap olunca; “Muhammed  gibi  biri Onların başına biri geçsin o zaman düşünürüz” itiraflarına cevabı dönemin Ali(as) mın Aslanlarından Hizbullah Lideri Şehit Seyit Abbas Musavi(ra) dan geldi ve “Gidin İsraillilere söyleyin Biz Muhammed ordusuyuz geri döndük  ve Kudüs Yolunda İlerliyoruz”  Şehadet yolundaki beyanıydı..

Çünkü Müslüman halklar Kutsal kitaplarından okuduklarını anlıyor ve uyanıyor.! Siyonistlerin beyanatları artık karşılık bulmuyor, Çünkü Ruhullah’ın Ruhu Coğrafyalarına Musallat olmuş.

Zulüm hile ve şeytani oyunlarla temelleri atılan bir devlet düşman kabul ettiği sınıf Müslümanlar olmuştur ve Müslümanı yutulur bir lokma haline getirmek için kavramları şeytani mantıkla efsunlayarak Millet, Irk, Mezhep, meşrep, grup ve hizip parçalarına ayırarak yutulabilecek şekle getirdiler. Ama Ruhullah Humeyni’nin Irkçılık, Mezhepçilik, Asabiyeti hastalık olarak tanımlayarak Bunları saflarınızdan çıkarın sedası Müslümanın diyenler için 1400 Yıllık bir özlemin Umudu ve sesi oluverdi. Mütekebbirler içinse büyük hezimetin Miladı oluverdi biiznillah.!

Çağdaş dünyanın neredeyse Yüce yaratıcının kudretini izafe ettiği büyük şeytan Amerika’ya meydan okumak içinde zerre kadar şüphe olmayacak bir imanla mümkündür ki,Rahmetli İmam “Amerika hiçbir halt edemez” söylemi  Çin’den, Kübaya, Oradan Kızılderililere, Bolivya, Nijerya ,Yemen, Suriye, Lübnan, Filistin Venezuella’ya kadar mazlumların ümit ve umudu olurken, Bu tevekkül ve cesaretin öğrencileri an itibarıyla ırakta en büyük şeytan üssünü füzelerle vurma faziletine sahip oldular.

Ey dünyanın Seküler Beyinleri Paniklerinizi anlıyoruz, Siz beğenseniz de beğenmeseniz de Nasıl ki, Hıristiyanlık ve Yahudilik devletlerinizin siyasetine hükmediyorsa İmam Humeyni(ra) devrimci sedasıyla Muhammed(sav) ve Ali(as) İslam’ı da İran coğrafyasında devlet siyaseti olmuştur.

Bu Şehadeteyn Bayrağını Tarih, Coğrafya, Irk, Mezhep, Meşrep; Parti, Hizip ve Kutuplarını aşma cesaretine sahip tüm dünya Müslümanlarına kendi coğrafyalarına korkmadan dikmelerini tavsiye ederek “Sunni olmak peygamberin sünnetiyle amel etmekse Hz. Ali (as) en büyük sunidir, Ali’yi sevmek Şia ise Muhammed (sav) en büyük Şii’dir.” beyanıyla alemi bekaya göçmüştür.

Sonuç: Yıllarca Ezilenler, Firavunlara şunu dediler “Ya Bir Yol açın ,Yada Bir Yol Bulun” çağrılarına  Sömürgeci Emperyalistlere, Köleliğe, Ezilen horlanan  ve aşağılanan serveti yağmalanan, İtilen Kakılan, Dünya halklarının artık Ne Avrupa’nın Akademilerindeki Hümanist dersleri, Ne Komünist, Marks’ın Kapital ve Manifestosu , Ne Vladimir Lenin’in İlkeleri, Ne de, Mao Zedung’un Seçme eserlerinin, Ne William Durant’ın medeniyet araştırmaları, Ne de Satre’nin Üniversite anfilerinde yankılanan Filozofik naraları,  Ütopyacısı  veya revizyonist ve Oryantalist olmaları gerekmiyor,.

Neticede; Ruhullah Humeyni’nin(ra) Peygamber Sedasını dillendirircesine  Hannibal’ın Alplerde söylediği Yol açın değil,“ Yoldan Çekilin” Sedası ile Ehliyet Liyakat ve feraseti üzerinden 21.YY İdrakine sunduğu ve Devrimden sonra Efendim size Şah’ın saraylarından birini tahsis edelim Ülkeyi oradan yönetin teklifine “Ben sarayda oturacaksam biz bu Devrimi niye yaptık” mesajında düğümlenen  Devrimci İslam’ın izahı Kimileri için Umut, Ümit ve Teselli kaynağı iken; Kimileri için de paniğin son işaretleri olmaya devam ediyor. Vesselam