Yazarlar Zafer ve İhanetID:75215
Yayınlanma:
18 May 21

Zafer için son ümit tükenmeden barış isteyenler haindir...

Tarih tekerrürden ibarettir. İntifada verilen mücadelenin sonunda İsrail daha da büyüdü, yayılmacılığını daha da attırdı. Diplomatik çabalar zulme engel olmadığı gibi, İsrail daha da güçlendi, Filistinlileri ise zor ve acı bir hayata sürükledi..

İsrail hep aynı tezgahı kullanmakta, her türlü çatışma ortamından beslenmektedir ki terör devletinin eşi bulunmaz bir numunesidir...

Her devletin bir kültürü ve kendince kuralları vardır, oysa bu gasıplar için böyle bir ölçü yoktur..

Uluslararası adaleti redderler, başka dinleri redderler hatta kendi içindeki Yahudi olduğunu söyleyen Araplara bile kavmiyetçilik yaparlar. Çünkü Siyonizm Allah'ın yasak kıldığı her şeyi mubah yapar, helal kıldığını haram, tersine işleyen şeytani bir düzendir...

Bu savaşın sonunda diz çökmüş, yenilgiyi ve şartları kabullenmiş bir İsrail oluşuna kadar bu savaş sürdürülmelidir..

ABD İran'a rağmen Rusya ve Çin'i karşısına almamak adına sus pus olmuş iken, dünya dengeleri yeniden dizayn edilir iken bu fırsat kaçırılmayacak bir fırsattır..

Filistin'in zaferi muhakkak ki İslam'ın zaferi sayılacak, dünyada yeni bir sayfa açılacak ve İran İslam Cumhuriyeti'nin Sünni kardeşlerine verdiği destek aşikar olacaktır..

Artık Siyonizmin uşakları olan Vahabiler ve Türkiye'deki sufistler bir propaganda malzemesi bulamayacaklardır.

Türkiye siyaseti her ne kadar Filistin yanlısı açıklamalarda bulunsalar da İsrail’e yaptırım uygulama ciddiyeti sorgulanmalıdır. STK'ların, aydınların, siyasilerin İsrail'e yaptırım yapmaları için mevcut yönetimi ikna etme ve halkı bilinçlendirme gibi görevleri vardır..

Türkiye siyasileri madem Filistin’i destekliyor ve yaptırım iddiaları var bu ıspat ister, bu ıspata zorlanmalıdırlar..

Allah Maide suresi 64. ayette “Onlar ne zaman savaş için bir ateş yaksalar Allah onu söndürür” diye buyurmuştur. İşte bu bu fitne ateşinin sönmesi de uzun sürmeyecektir çünkü İsrail halkı korkak bir halktır, çünkü homojen bir yapı değildirler, Siyonizm kanmış, inanmış, güvenmiştirler ama hiçbir kaybediş güven vermez hatta siyenitler sorumluluk aldıklarından dolayı Yahudiler tarafından bile tahkir hatta inkar edilebilirler. Bu tarihi bir fırsattır, Filistin halkı bazı barışçı grupların insiyatifine bırakılmayacak kadar değerli bir zamanın içinde iken bu fırsat kaçmamalı, dünya onların bir avuç korkaklar güruhu olduğunu anlamalıdır..

Koca dünyayı algılar üzerinden yönetmektedirler, bu algı yeryüzüne koşulsuz Siyonizmin hakim olması düşüncesidir, bu yüzdendir ki direniş erlerinin kendilerine verdiği zaiyatı gizlemektedirler, bu yüzden CNN gibi bir çok medya kuruluşlarının olduğu binayı yerle bir ettiler çünkü İsrail bu savaşta yenilir ise sonun başlangıcı demektir bu, büyük bir prestij ve güç kaybına yol açacaktır, diplomasi trafiğinin yoğun olmasının sebebi İsrail'in çırpınışıdır..

Filistinli yetkililer olurda bir diplomasi ile masaya oturur ise artık bırakın Filistinlileri dünyanın Siyonizmken çekeceği var demektir ki Who sayesinde Corona adına zaten zor zamanlar geçiren dünya katmerli bir zulümata hazır olmalıdır..

Ama görünen o ki kendi içinde güven sorunu ve çatışma olan İsrail hayata düşkünlükleri ile Allah'ın ayetine konu olan “Onlar bin sene yaşamak isterler” ayetine binaen ölümü şeref bilen bir halk karşısında muhakkak surette kaybetmeye mahkumdurlar...

Eğer sahada kazanılan bir zaferi masada verir iseler ki Siyonistler masada muhakkak kazanırlar bu yüzden slogan belli olmalıdır..

"Kim zafere doğru giderken barıştan bahsederse bilin ki haindir" vesselam ...