Bilim ve Teknoloji Beats, gerçek anlamda kablosuz kulak içi gürültü önleyici Studio Buds kulaklıklarını duyurdu.ID:76538
Yayınlanma:
19 Haz 21

Studio Buds, kulaklıkların dışındaki mikrofonları kullanarak arka plandaki gürültüyü ortadan kaldıran aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Çevrenizi duymanız gerektiğinde bir şeffaflık modu mevcut ve ortam sesini hoparlörlerden iletmek için aynı mikrofonları kullanıyor. Studio Buds, Beats’in diğer bazı modelleri gibi özel Apple silikonu içermiyor. Buna rağmen, hem Apple hem de Android cihazlar için tek dokunuşla eşleştirme özelliğine sahip. Android cihazlar için, herhangi bir ses özelleştirmesi veya donanım yazılımı yükseltmesi Beats uygulaması aracılığıyla yapılıyor. Apple cihazlarda, işletim sistemi aracılığıyla yerel olarak yapılıyor. Studio Buds ayrıca sesli yardımcılara sahip. Apple cihazlarda, herhangi bir şey yüklemeye gerek kalmadan sesli asistanı etkinleştirmek için “Hey Siri” sesli komutlarını söylemeniz yeterli. Android cihazlarda, sesli asistanı veya cihazdaki müzik kontrollerini etkinleştirmek için Beats uygulamasının yüklü olması gerekiyor

Studio Buds, kulaklıkların dışındaki mikrofonları kullanarak arka plandaki gürültüyü ortadan kaldıran aktif gürültü engelleme özelliğine sahip. Çevrenizi duymanız gerektiğinde bir şeffaflık modu mevcut ve ortam sesini hoparlörlerden iletmek için aynı mikrofonları kullanıyor. Studio Buds, Beats’in diğer bazı modelleri gibi özel Apple silikonu içermiyor.

Buna rağmen, hem Apple hem de Android cihazlar için tek dokunuşla eşleştirme özelliğine sahip. Android cihazlar için, herhangi bir ses özelleştirmesi veya donanım yazılımı yükseltmesi Beats uygulaması aracılığıyla yapılıyor. Apple cihazlarda, işletim sistemi aracılığıyla yerel olarak yapılıyor. Studio Buds ayrıca sesli yardımcılara sahip. Apple cihazlarda, herhangi bir şey yüklemeye gerek kalmadan sesli asistanı etkinleştirmek için “Hey Siri” sesli komutlarını söylemeniz yeterli. Android cihazlarda, sesli asistanı veya cihazdaki müzik kontrollerini etkinleştirmek için Beats uygulamasının yüklü olması gerekiyor.

Studio Buds W1 veya H1 yongasında çalışmadığından Apple Music’te uzamsal sesi desteklemeyeceklerini belirtmekte fayda var. Egzersizler sırasında kullanılmak üzere özel olarak tasarlanmasa da Beats Studio Buds, ter ve suya dayanıklılık için hala IPX4 derecesine sahip. Studio Buds, ANC etkinken müzik dinlerken 8 saat ve şeffaflık modu etkinse 5 saat pil ömrüne sahip.

Şarj kutusu, pil ömrünü toplam 24 saate çıkaran iki ek tam şarj sağlıyor. Şarj kutusu, USB-C bağlantı noktasına sahip ve Android cihaz sahipleri için şarj etmeyi kolaylaştırıyor. Beats Studio Buds’ın fiyatı 150$ ve Beyaz, Siyah ve Beats Red olmak üzere üç renkte mevcut.