Bilim ve Teknoloji Bu hafta en fazla kazandıran kripto paralarID:77594
Yayınlanma:
20 Tem 21

Kripto para dünyası yine her zamanki gibi oldukça hareketliydi. Piyasa hacmine ve haftalık fiyat değişimlerine baktığımızda bazıları büyük bir heyecan yarattı. Özellikle son haftalar stabil geçse bile yine de bazıları iyi bir yükseliş yakalamayı başardı. Toplam piyasa değeri ise ne yazık ki bir türlü eski haline dönemiyor.

Kripto para dünyasında bu hafta olumlu yönde değişim yakalayarak yüzde 20 yükseliş elde eden coin, XEM oldu. Böylece fiyatı 0.15 dolar seviyelerine kadar çıktı. Bu kripto para projesi en beğenilenler içerisinde yer alıyor.

Bu hafta iyi bir miktarda kazandırmayı başaran bir diğer dijital varlık RVN coin oldu. Yaklaşık olarak yüzde 17,56 oranında yükselmeyi başardı. Böylece fiyat bakımından 0,06 seviyelerine kadar yükseldi. Genel haftaya bakacak olursak aslında son derece iyi bir performans sergilediğini söyleyebiliriz.

OKB coin ise yine hem hacim hem de piyasa değeri bakımından iyi bir yükseliş yakaladı. 24 saatlik hacmine baktığımızda 153.492.426 olduğunu görüyoruz. Haftalık olarak yüzde 11,50 oranında yükseliş yakaladı. AXS coin ise bu hafta yüz güldüren kripto para birimleri

arasında yer alıyor. Haftalık olarak değişimi yüzde 9,26 seviyesinde.
AXS coin bir NFT projesi olduğu için ayrı bir değer görüyor. Birçok kişi bu kripto para biriminlerinin beklenenden çok daha fazla artış göstereceğini tahmin ediyor.