Bilim ve Teknoloji GT Master Series yeni bir renk seçeneği ile görüntülendiID:77744
Yayınlanma:
23 Tem 21

Sızdırılan görüntülere göre Realme GT Master Edition Oppo Reno4 Pro’nun İpek Beyaz modelini hatırlatan beyaz renkli varyantıyla da gelebileceğini gösterdi.

Bu görüntüler birkaç Realme yetkilisi tarafından Weibo’da yayınlandı. Yeni sızdırılan görüntüler telefonun teknik özelliklerini içermese de şirketin CMO’su Bay Xu Qi Chase, bu beyaz renkli versiyonun arka panelinin AG camla kaplı olacağını bildirdi.

Şirket daha önce Realme GT Master Explorer Edition’ın Sony’nin IMX766 sensörü ve OIS ile 50MP birincil kamerya sahip olacağını doğrulamıştı. Cihaz 12 GB RAM’e sahip olacak ve Dinamik RAM Genişletme özelliği ile sanal olarak 7 GB’a kadar genişletme sunacak. GT Master Explorer Edition, delikli bir ekrana sahip olacak ve bir Snapdragon 870 SoC tarafından desteklenecek.

GT Master Edition ise Snapdragon 778G yongasıyla gelmesi bekleniyor. Söylentilerin geri kalanı 6.43″ 120Hz FullHD+ AMOLED ekran, ekran içi parmak izi okuyucu, 8GB (+5GB sanal) RAM ve 128GB ve 256GB olmak üzere iki depolama seçeneği içeriyor.

Akıllı telefon, 65W şarj desteği ile 4.300 mAh pile sahip olacak ve kamera bölümünde toplam dört kamera yer alacak: 32MP ünite, arkada 64MP birincil, 8MP’den oluşan üçlü kamera kurulumu ile ultra geniş ve 2MP makro birimleri.