Türkiye Protokol ilçenin sorunlarını görüşmek için mihrapta toplandıID:80673
Yayınlanma:
25 Eki 21

Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un Van gezisinde ziyaret ettiği Norşin Camii'nde protokol kuralları uygulandı. Özel koltukların yerleştirildiği camide Kurtulmuş STK'larla biraraya gelerek ilçenin sorunlarını dinledi, bölge ile ilgili görüşmeler yaptı. Kurtulmuş daha önce de yine camide kurulan kürsüde konuşma yapmış ve özel koltuklarda hafızlık törenine katılmıştı.

Afyonkarahisar'da düzenlenen hafızlık ve icazet töreninde caminin içinde çekilen kırmızı şeritlerin tartışması devam ederken yeni bir cami protokol fotoğrafı da Numan Kurtulmuş'dan geldi.

Afyonkarahisar'daki törende protokole katılanlar, özel ayrılan yoldan yürüyerek caminin içine girdi. Öte yandan protokoldekiler için hazırlanan altın sarısına boyanmış varaklı koltuklar da camide dikkat çekmişti.

afyon.jpg

Afyonkarahisar'da düzenlenen hafızlık ve icazet törenininde camiye varaklı koltuklar konuldu

Ak Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'a Van ziyaretinde uğradığı camide yine protokol kuralları uygulandı.

Özel koltukların yerleştirildiği camiide sivil toplum örgütleri ile görüşen Kurtuluş cami içerisinde koltuklarda görüşmelerine devam etti.

Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar sosyal medya hesabından ziyareti "Genel Başkan Vekilimiz Sayın @NumanKurtulmus Beyfendi ile birlikte Norşin Camii'nde sivil toplum kuruluşlarımız ile bir araya gelerek Van'ımız ve bölgemiz ile ilgili konular üzerine istişarelerimizi gerçekleştiriyoruz" diyerek paylaştı.

vancami.jpg

Genel Başkan Vekilimiz Sayın @NumanKurtulmus Beyfendi ile birlikte Norşin Camii'nde sivil toplum kuruluşlarımız ile bir araya gelerek Van'ımız ve bölgemiz ile ilgili konular üzerine istişarelerimizi gerçekleştiriyoruz. pic.twitter.com/M0nQOlFh43

— Osman Nuri Gülaçar (@OsmanGulacarTR) October 24, 2021

fotoekle.jpg

11 Temmuz 2021'de İstanbul Müftülüğü'nün düzenlemiş olduğu Hafızlık İcazet Merasimi'nde Fatih Camii'ndeki törende protokol davetlileri için özel koltuk düzeni kurulması tepki çekmişti.

KURTULMUŞ İSTANBUL'DA DA HAFIZLIK TÖRENİNDE CAMİDE KÜRSÜDE KONUŞMUŞTU

Kurtulmuş, yaz aylarında İstanbul Müftülüğü'nün himayesinde Fatih Camii'nde düzenlenen Hafızlık İcazet Merasimi'nde yine protokol oluşturmuş ve camide kurulan kürsüde konuşma yapmış ve protokol koltuğunda oturmuştu.