Bilim ve Teknoloji Caviar QR kodu için şık bir çözüm sunuyorID:83371
Yayınlanma:
22 Oca 22

Bir yere girmek için cep telefonlarından göstereceğimiz bir QR koduna sahip olmamız gerekiyor. Özel tasarımları ile tanınan Caviar bunun için şık bir yönteme başvuruyor.

QR kodunu ekrandan göstermek yerine cihazınızın arkasına koyuyor. Üstelik QR kod altın kaplamalı olacak. Lüks marka Caviar, şimdi bir iPhone 13 Pro‘nun arkasına saf 18K altından yapılmış bir QR kodu yerleştirebilen bir Dijital İmza ürün koleksiyonu sunuyor. Kod, kartvizitlere, web sitelerine, sosyal medya tanıtıcılarına veya aklınıza gelebilecek herhangi bir yere konabilir.

Digital Signature serisinin üç lüks seviyesi mevcut. En ucuzu, yalnızca QR kodunun altın olduğu saten PVD titanyumlu bir Apple iPhone 13 Pro/Pro Max Siyah Kart. İkinci katman, geçen ay yeniden vizyona giren The Matrix filminden ilham alan altın motifleri olan QR Matrix.

En pahalı seçenek ise Altın Kart. Siyah Kart ile aynı genel tasarıma sahip, ancak neredeyse tamamen altından yapılmış. Fiyatlar Black Card için 6.220 dolardan başlarken, tam altın iPhone 35.000 doların üzerindedir ve bunlar 128GB sürümleri için. 1 TB bellek seçeneğine gitmeye karar verirseniz, 1.000 $ daha pahalı oluyorlar. Fiyatların tuzlu olduğu hesaba katılarak Caviar tasarımlarını limitli sayıda yapıyor.