Gündem Ayşenur Arslan'dan, Rasim Ozan Kütahyalı'ya yanıt gecikmedi!ID:86665
Yayınlanma:
27 May 22

Halk TV Programcısı Ayşenur Arslan, kendisini hapisten kurtardığını öne süren Rasim Ozan Kütahyalı'ya canlı yayında yanıt verdi.

Rasim Ozan Kütahyalı, "Ayşenur Arslan, Türk Mukavemet Teşkilatı'na 'terör örgütü' dedi. Hapse atıyorlardı bunu, biz devreye girdik. Nagehan (Alçı) da onu aradı. Baktık yaşlı başlı kadın... CHP sahip çıkmadı" demişti.

Bu sözlere Halk TV'deki programı Medya Mahallesi'nde yanıt veren Gazeteci Ayşenur Arslan, "Sizin sayenizde hapisten kurtulacaksam, hapis yatmayı tercih ederim. Hala iktidar nezdinde beni hapisten kurtaracak gücünüz olduğunu efsanesi yaratmaya çalışıyorsanız, bu da zaten benim sorunum değil iktidarın sorunu" ifadelerini kullandı.

"KENDİSİNİ ÇOK CİDDİYE ALAN BİRİDİR"

Ayşenur Arslan, şöyle devam etti:

"Kendisini çok ciddiye alan biridir de ben o kadar ciddiye alamıyorum kendilerini. Ben programda söylediğim şeyler yüzünden hapse girecekmişim fakat bakmışlar yaşlı başlı bir kadın devreye girmişler. İktidar nezdinde devreye girmişler beni kurtarmışlar cezaevinden.

Sizin sayenizde hapisten kurtulacaksam, hapis yatmayı tercih ederim. Hala iktidar nezdinde beni hapisten kurtaracak gücünüz olduğunu efsanesi yaratmaya çalışıyorsanız bu da zaten benim sorunum değil iktidarın sorunu.

Yaşlı başlı kadın diye acımışlar bana. 'Yazık atmayın bunu içeri' demişler. Kime demişlerse... Onlar da 'Atmayalım, yazık' demişler... "